Wróżka Sybilla

"Należę do wąskiego grona ekspertów, współtworzących polską ezoterykę w mediach.

Co mogę dla Ciebie zrobić ?

Przez szereg lat pracy w moim wyjątkowym zawodzie osiągnęłam wysoki poziom rozwoju duchowego. Posiadam ekspercką siedzę z zakresu wróżenia kartami klasycznymi, Tarotem jak i posługiwania się wahadłami w oczyszczeniach i pracy z czakrami.

Jako ciekawostkę mogę zdradzić, że jako jedna z niewielu osób w Polsce, mogę się pochwalić dyplomem ukończenia państwowego kursu wróżenia z kart klasycznych.

Umiejętność zaglądania w przyszłość to niezwykłe doświadczenie. W mojej pracy skupiam się najbardziej na tym, by mój dar wykorzystywać do tego, by pomagać innym. Zwracając się do mnie z prośbą o Indywidualną Wróżbę Video, możesz zaznaczyć, czy życzysz sobie był wykorzystała karty klasyczne, czy Tarota.Jestem w stanie przygotować dla Ciebie indywidualny horoskop na najbliższy czas. Będzie to swoisty drogowskaz czy lista wskazówek, która ułatwi Ci podejmowanie decyzji. Wiele osób chętnie posiłkuje się indywidualnym horoskopem by jak najlepiej wykorzystać nadchodzący czas.

Osoby, które mają świadomość istnienia energii we wszechświecie oraz odczuwają w sobie harmonię energetyczną lub jej brak, zgłaszają się do mnie z prośbą o oczyszczenie astralne lub ustawienie czakr. Chętnie pomogę Ci odzyskać wewnętrzną równowagę.

W Dom Ezo dostajesz profesjonalną odpowiedź, w najwyższej jakości materiale wideo.

Funkcjonalność i interoperacyjność.

Treść dostarczona będzie online i/lub do pobrania przez okres 1 miesiąca; Plik przygotowany zostanie w formacie mp4, rozmiar zależny jest od długości materiału i zawierać się będzie w przedziale 500 mB – 6GB ; Dom Ezo zobowiązuje się do utrzymania dostępności pliku przez okres 1 miesiąca ; Każda wróżba Video przygotowywana jest indywidualnie na podstawie danych przekazanych przez zamawiającego ; Minimalne wymagania techniczne umożliwiające korzystanie ze Strony Internetowej Serwisu to przeglądarka internetowa w wersji co najmniej Internet Explorer 11 lub Chrome 39 lub FireFox 34 lub Opera 26 lub Safari 5 lub nowszych, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” oraz łącze internetowe o przepustowości co najmniej 256 kbit/s. Plik przygotowany będzie w rozdzielczości 1280×720 pikseli, 30 fps. ; Dom Ezo zapewnia dostęp do materiału przez co najmniej 1 miesiąc ; Użytkownik, który wykupi materiał, może wykorzystywać go na własny użytek. W przypadku pobrania pliku, na użytkowniku leży odpowiedzialność za nie udostępnienie materiału innym ; By odtworzyć materiał Video potrzebny jest komputer z minimum systemem Windows XP/Mac OS X telefon lub tablet z systemem android lub IOS oraz aktualną wersją przeglądarki internetowej i aktywnym kontem email.
Napisz do Nas!
Dom Ezo
0

Your Cart