Wróżka Magdalena Rutkowska-Odero

"Jestem ezoterykiem, który najdłużej nieprzerwanie funkcjonuje w polskiej telewizji."

Co mogę dla Ciebie zrobić ?

Jestem ezoterykiem, który najdłużej nieprzerwanie funkcjonuje w polskiej telewizji. Można mnie oglądać od ponad 17 lat- od samego początku istnienia programów ezoterycznych. Karty tarota znam niemal od dziecka. Fascynacja wróżeniem i tym co niewidzialne dla oka przyciągała mnie od zawsze.

Poza tarotem, dzięki któremu mogę pomóc każdej osobie z każdym jej problemem, dogłębnie poznałam także astrologię, której uczyłam się w Rosji. Należy pamiętać, że w dawnym ZSRR właściwie w każdym mieście istniał instytut zajmujący się badaniem zjawisk paranormalnych.

Ezoteryzm uznawany jest tam za filozofię i oddziałuje na środowiska naukowe. Dzięki czemu jest tam bardzo wysoko rozwinięty.Kolejnym działem ezoteryki, który zgłębiłam jest numerologia oraz angeologia- czyli zgłębianie tajników związanych z aniołami, dzięki czemu wiem, kogo jeszcze można prosić o dodatkowe wsparcie.

Używam także wahadeł radiestezyjnych, za pomocą których mogę przesyłać energie, oczyszczać i usuwać blokady by Twoje życie było lepsze. Oczyszczenia energetyczne to coś, co najprawdopodobniej przyda się każdej osobie, często nie wiemy nawet jak wiele niepotrzebnie nosimy na naszych barkach, a z moją pomocą możesz się tego pozbyć i poprawić jakość swojego życia.

To ja zapoczątkowałam oczyszczanie w polskiej telewizji. Znam i potrafię wykonać wiele rytuałów, które z wielką mocą pomagają osiągnąć zamierzone cele. Wróżenie z kart tarota, wahadła, numerologia czy wielki horoskop z 13 kart i pozostałe moje umiejętności pozwalają na kompleksową pomoc każdej osobie która się do mnie zwróci.

Chciała bym pomóc każdemu, ale pamiętaj, że to Ty musisz chcieć odmiany swojego życia!

W Dom Ezo dostajesz profesjonalną odpowiedź, w najwyższej jakości materiale wideo.

Funkcjonalność i interoperacyjność.

Treść dostarczona będzie online i/lub do pobrania przez okres 1 miesiąca; Plik przygotowany zostanie w formacie mp4, rozmiar zależny jest od długości materiału i zawierać się będzie w przedziale 500 mB – 6GB ; Dom Ezo zobowiązuje się do utrzymania dostępności pliku przez okres 1 miesiąca ; Każda wróżba Video przygotowywana jest indywidualnie na podstawie danych przekazanych przez zamawiającego ; Minimalne wymagania techniczne umożliwiające korzystanie ze Strony Internetowej Serwisu to przeglądarka internetowa w wersji co najmniej Internet Explorer 11 lub Chrome 39 lub FireFox 34 lub Opera 26 lub Safari 5 lub nowszych, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” oraz łącze internetowe o przepustowości co najmniej 256 kbit/s. Plik przygotowany będzie w rozdzielczości 1280×720 pikseli, 30 fps. ; Dom Ezo zapewnia dostęp do materiału przez co najmniej 1 miesiąc ; Użytkownik, który wykupi materiał, może wykorzystywać go na własny użytek. W przypadku pobrania pliku, na użytkowniku leży odpowiedzialność za nie udostępnienie materiału innym ; By odtworzyć materiał Video potrzebny jest komputer z minimum systemem Windows XP/Mac OS X telefon lub tablet z systemem android lub IOS oraz aktualną wersją przeglądarki internetowej i aktywnym kontem email.
Napisz do Nas!
Dom Ezo