Sylwester Chordecki

"Jestem tarocistą, potrafię dać konkretną odpowiedź na pytanie o Twoją przyszłość i nie tylko-przede wszystkim jestem numerologiem."

Co mogę dla Ciebie zrobić ?

Jestem tarocistą, potrafię dać konkretną odpowiedź na pytanie o Twoją przyszłość i nie tylko- przede wszystkim jestem numerologiem. Numerologia to bardzo obszerna dziedzina, ja zgłębiałem ją przez lata, i wciąż to robię. Ta dziedzina wiedzy pozwala wytłumaczyć i zrozumieć, jaki jest naprawdę stan rzeczy oraz dlaczego jest tak jak jest.

Mój system numerologiczny oparty na pentagramie pozwala na wyliczenie kodów, które ja dla Ciebie rozszyfruję, wskazując Ci jaka będzie Twoja przyszłość i co możesz zrobić, żeby zmienić swoje życie. Mogę wytłumaczyć przyczyny zjawisk które Cię dotykają. Świadomość występowania pewnych zjawisk i ich przyczyn może całkowicie odmienić Twoje życie- wszystko zależy od Ciebie- to Ty decydujesz o swoim życiu, o tym jak wykorzystasz swoje potencjały oraz zniwelujesz zagrożenia.

Jestem także w stanie przygotować dokładny horoskop który da Ci wskazówki co robić żeby osiągać cele i unikać tego, czego nie chcesz doświadczyć. Horoskop może Ci posłużyć jako pomoc w podejmowaniu decyzji. Mogę także obliczyć Twój dokładny portret numerologiczny dzięki któremu lepiej zrozumiesz siebie.

Będziesz mógł/mogła, bardziej świadomie i efektywnie kierować swoim życiem. Portret numerologiczny to narzędzie, dzięki któremu lepiej zrozumiesz siebie, to co Cię otacza i dowiesz się jak osiągnąć
wewnętrzną równowagę i szczęście.

W Dom Ezo dostajesz profesjonalną odpowiedź, w najwyższej jakości materiale wideo.

Funkcjonalność i interoperacyjność.

Treść dostarczona będzie online i/lub do pobrania przez okres 1 miesiąca; Plik przygotowany zostanie w formacie mp4, rozmiar zależny jest od długości materiału i zawierać się będzie w przedziale 500 mB – 6GB ; Dom Ezo zobowiązuje się do utrzymania dostępności pliku przez okres 1 miesiąca ; Każda wróżba Video przygotowywana jest indywidualnie na podstawie danych przekazanych przez zamawiającego ; Minimalne wymagania techniczne umożliwiające korzystanie ze Strony Internetowej Serwisu to przeglądarka internetowa w wersji co najmniej Internet Explorer 11 lub Chrome 39 lub FireFox 34 lub Opera 26 lub Safari 5 lub nowszych, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” oraz łącze internetowe o przepustowości co najmniej 256 kbit/s. Plik przygotowany będzie w rozdzielczości 1280×720 pikseli, 30 fps. ; Dom Ezo zapewnia dostęp do materiału przez co najmniej 1 miesiąc ; Użytkownik, który wykupi materiał, może wykorzystywać go na własny użytek. W przypadku pobrania pliku, na użytkowniku leży odpowiedzialność za nie udostępnienie materiału innym ; By odtworzyć materiał Video potrzebny jest komputer z minimum systemem Windows XP/Mac OS X telefon lub tablet z systemem android lub IOS oraz aktualną wersją przeglądarki internetowej i aktywnym kontem email.
Napisz do Nas!
Dom Ezo
0

Your Cart