Oliwia

Oliwia

"Runy mają w sobie potężną moc, pozwój mi, a odkryję ją przed Tobą."

Co mogę dla Ciebie zrobić ?

Runy to moja specjalność – towarzyszą mi w życiu od lat.

Słowo RUNA oznacza znak – przyjmujemy, że są to znaki, które Odyn przekazał człowiekowi, byśmy mogli się nimi wspierać. Znaki te niosą ze sobą ogromną moc, wystarczy wiedzieć w jaki sposób ich używać – jaką konfigurację dobrać do określonego problemu by uzyskać zamierzony efekt.

Dzięki runom, możesz osiągnąć wszystko co chcesz, a ja chętni Ci w tym pomogę – zaglądając dzięki nim w Twoją przyszłość, lub przygotowując dla Ciebie energetyczne runiczne skrypty!

W Dom Ezo dostajesz profesjonalną odpowiedź, w najwyższej jakości materiale wideo.

Funkcjonalność i interoperacyjność.

Treść dostarczona będzie online i/lub do pobrania przez okres 1 miesiąca; Plik przygotowany zostanie w formacie mp4, rozmiar zależny jest od długości materiału i zawierać się będzie w przedziale 500 mB – 6GB ; Dom Ezo zobowiązuje się do utrzymania dostępności pliku przez okres 1 miesiąca ; Każda wróżba Video przygotowywana jest indywidualnie na podstawie danych przekazanych przez zamawiającego ; Minimalne wymagania techniczne umożliwiające korzystanie ze Strony Internetowej Serwisu to przeglądarka internetowa w wersji co najmniej Internet Explorer 11 lub Chrome 39 lub FireFox 34 lub Opera 26 lub Safari 5 lub nowszych, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” oraz łącze internetowe o przepustowości co najmniej 256 kbit/s. Plik przygotowany będzie w rozdzielczości 1280×720 pikseli, 30 fps. ; Dom Ezo zapewnia dostęp do materiału przez co najmniej 1 miesiąc ; Użytkownik, który wykupi materiał, może wykorzystywać go na własny użytek. W przypadku pobrania pliku, na użytkowniku leży odpowiedzialność za nie udostępnienie materiału innym ; By odtworzyć materiał Video potrzebny jest komputer z minimum systemem Windows XP/Mac OS X telefon lub tablet z systemem android lub IOS oraz aktualną wersją przeglądarki internetowej i aktywnym kontem email.